Jdi na obsah Jdi na menu

Aktuality

Příspěvky

HALOVÉ MČR JUNIORŮ A DOROSTU - náš klub reprezentovali Tristan Slunečný a štafeta juniorů 4x200m

Na halovém Mistrovství České republiky juniorů a dorostu, které se konalo poslední únorový víkend v Ostravě, nás reprezentovali Dan Tristan Slunečný a štafeta juniorů na 4x200m. Tristan doběhl v mistrovském závodě dorostenců na 3000m na 11.místě, v čase 9:26,17 min. A štafeta juniorů na 4x200m, ve složení Kobliha, Novák, Jarošek, Brázdil obsadila ve svém rozběhu 2. místo, časem 1:35,34 min.

 
Celý příspěvek
| Rubrika: Aktuality

ROHÁLOVSKÁ DESÍTKA 30.ročník - Tomáš Navrátil doběhl na pěkném 5.místě

Na jubilejním 30.ročníku Rohálovské desítky, jednoho z nejpopulárnějších běžeckých silničních závodů u nás, doběhl v hlavní kategorii náš Tomáš Navrátil na velmi pěkném 5.místě. Časem 34:13 min. zaostal o necelé dvě minuty za vítězným Tomášem Habartou. Závodu se zúčastnilo celkem 430 běžců a běžkyň z celé ČR i ze zahraničí. Hlavním hostem byla naše legendární koulařka Helena Fibingerová.

 
Celý příspěvek
| Rubrika: Aktuality

MISTROVSTVÍ MORAVY A SLEZSKA DOROSTU, JUNIORŮ A DOSPĚLÝCH - přivezli jsme medaile!

V sobotu 4.2. se v Ostravské hale uskutečnilo Mistrovství Moravy a Slezska dorostu, juniorů a dospělých. Zúčastnila se ho i naše výprava pod vedením trenérů Vojtěcha Březky a Petra Hudečka. Máme radost, že vám můžeme sdělit zprávu - vezeme medaile! Tu nejcennější - zlatou - vybojovala štafeta juniorů na 4x200m, ve složení Daniel Kobliha, Vít Novák, Lukáš Jarošek a Adam Brázdil, která čtyři halové okruhy proběhla v čase 1:38:13 min.! Individuálně se dařilo se i Petru Hudečkovi a Adamu Brázdilovi v běhu na 60m respektive 200m, Stelle Brázdilové, Janě Krejčiříkové a dalším - viz. výsledky. Většina našich atletů si zároveň vytvořila osobní halová maxima. 

 
Celý příspěvek
| Rubrika: Aktuality

Na přeborech Zlínského kraje žactva se našim mladým atletům dařilo

V neděli 29.ledna se v ostravské atletické hale konaly Přebory Olomouckého a Zlínského kraje, na kterých nás reprezentovali svěřenci trenérů Zuzany Osinové, Petra Hudečka a Vojtěcha Březky. Vedlo se jim dobře, medaile si odvezli Vojtěch Bajer a Richard Daniel Čep. A ostatní také podali velmi dobré výkony, kterými vzorně reprezentovali náš klub.

 
Celý příspěvek
| Rubrika: Aktuality

OSTRAVA INDOOR I - výborné výsledky našich atletů

V úterý se v Ostravské atletické hale konal mítink "OSTRAVA INDOOR I", na kterém náš klub reprezentovali v kategorii mužů Petr Hudeček a mezi dorostenci Dan Tristan Slunečný, mezi dorostenkami Jana Krejčiříková. Všichni jmenovaní si vedli velmi dobře a svými výkony si utvořili letošní halová maxima. 

 
Celý příspěvek
| Rubrika: Aktuality

MISTROVSTVÍ MORAVY A SLEZSKA VE VÍCEBOJÍCH

Třetí lednový víkend se Ostravské atletické hale konalo mistrovství Moravy a Slezska ve vícebojích, na kterém nás reprezentovali Stella Brázdilová a Klára Adamčíková v pětiboji dorostenek a žákyň. Obě se snažily, nechaly na ploše haly vše a odvezly si 9. respektive 48. místo vybojované v početné konkurenci. Stella Brázdilová za zisk 2760 bodů, Klára Adamčíková za 1549 bodů.   

 
Celý příspěvek
| Rubrika: Aktuality

MČR v krosu - Vojtěch Král vybojoval 4.místo mezi vytrvalci!

V sobotu 26.listopadu se v Rumburku konal republikový šampionát v přespolním běhu dospělých a juniorů. Nás vzorně reprezentoval Vojtěch Král, který v hlavním závodu mužů vytrvalců na 10 km vybojoval výborné 4.místo, v čase 33:28 min. Neobhájil sice loňskou bronzovou medaili, ale i tento výsledek se počítá mezi výrazné individuální i klubové úspěchy.

 
Celý příspěvek
| Rubrika: Aktuality

Chřibský maraton 49. ročník - vítězem opět Tomáš Navrátil, v ženách poprvé Jitka Stehlíková

Vítězem 49. ročníku Chřibského maratonu se v sobotu 15.10.2022 stal po druhé za sebou domácí vytrvalec Tomáš Navrátil, který náročnou trať vedoucí z Kroměříže do Chřibů a zpět zvládl v času 2:51:43 hod.  Druhý do cíle doběhl také kroměřížský borec, Jiří Klement (3:08:26 hod.) a třetí místo vybojoval Jan Bláha. (3:09:32 hod.).

 
Celý příspěvek
| Rubrika: Aktuality

Dětská maratónská štafeta - 9.ročník

V sobotu 15.10.2022 se uskutečnil také v pořadí již 9. ročník "Dětské maratónské štafety", v rámci níž poměřili naši mladí atleťáci z přípravky své síly s maratónci dospěláky. Čekalo je 105,5 kol na oválu atletického stadionu! Naši mladí maratonci se velkého počtu nezalekli a plni nezměrného odhodlání dosáhnout co nejlepšího času, možná i porazit celkového vítěze, se vydali na štafetovou maratonskou trať. Letos se na start poprvé postavili 3 štafety, přičemž nakonec zvítězila  štafeta "A" v čase 2:58:26 hod.,  štafeta "C" zaběhla čas 3:01:49 hod. a štafeta "B" čas 3:05:11 hod.

 
Celý příspěvek
| Rubrika: Aktuality

Mistrovství Moravy a Slezska ml.žactvo - Břeclav

V neděli 25.9. se na atletickém stadionu v Břeclavi uskutečnilo Mistrovství Moravy a Slezska mladšího žactva v atletice. Náš klub na něm pod vedením trenérky Zuzany Osinové reprezentovalo osm mladých a nadějných atletů a atletek. Foto a výsledky naleznete uvnitř článku

 
Celý příspěvek
| Rubrika: Aktuality