Jdi na obsah Jdi na menu

Ostatní

Příspěvky

Valná hromada 2024

Na den 10.5.2024 byla vedením klubu svolána Valná hromada, která se uskuteční od 16:00 hod. v restauraci “Kozlovna” na Oskoli. Pozvánku a další dokumenty naleznete uvnitř článku:

 
Celý příspěvek
| Rubrika: Ostatní

PF 2024

 
Celý příspěvek
| Rubrika: Ostatní

PODĚKOVÁNÍ Národní sportovní agentuře za přidělené dotace v roce 2023

Touto cestou chceme velmi poděkovat Národní sportovní agentuře, které nám v roce 2023 v rámci programu "MŮJ KLUB 2023" přispěla ze státního rozpočtu částkou 449.664,- Kč na organizaci sportu v našem klubu a to především mládežnického sportu.

logo-nsa.jpg

Tato částka je pro náš klub velmi podstatná, jsme za ni rádi a také díky ní jsme schopni, jako spolek (nezisková organizace) zajistit přípravu a sportovní činnost mládeže v našem klubu a řádně pečovat o náš sportovní areál.

Pevně doufáme, že nám Národní sportovní agentuře zachová přízeň i do budoucího období.  

                           

                                                                              vedení AK Kroměříž

 
Celý příspěvek
| Rubrika: Ostatní

Poděkování Městu Kroměříž za poskytnuté dotace v roce 2023

Touto cestou chceme poděkovat MĚSTU KROMĚŘÍŽ, které nás v roce 2023 opět podpořilo a přispělo ze svého rozpočtu částkou 200.000 Kč na zabezpečení provozu a údržby stadionu. Dále také na sportovní akci, jubilejní 50.ročník tradičního Chřibského maratonu (40,000,- Kč).

logo_mesta_kromerize.jpg

Tyto finanční částky jsou pro náš klub velmi důležité, jsme za ně rádi a také díky nim jsme schopni, jako spolek (nezisková organizace), zajistit provoz a údržbu atletického stadionu jak pro naše členy, tak i pro kroměřížské školy a sportovní veřejnost! A následně také uspořádávat tradiční a oblíbené sportovní akce

Pevně doufáme, že nám MĚSTO KROMĚŘÍŽ zachová přízeň i do budoucího období.  

                           

                                                                              vedení AK Kroměříž

 

 
Celý příspěvek
| Rubrika: Ostatní

PODĚKOVÁNÍ Zlínskému kraji za dotace poskytnuté v roce 2023

Touto cestou chceme velmi poděkovat ZLÍNSKÉMU KRAJI, které nám v roce 2023 v rámci programu "MaS03-23 Podpora mládežnického sportu" přispěl ze svého rozpočtu částkou 66.000,- Kč na organizaci sportu v našem klubu a to především mládežnického sportu.

A také v rámci programu "MaS01-23 Jednorázové projekty v oblasti mládeže a sportu" částkou 23.000,- Kč na organizační zabezpečení 50. ročníku Chřibského maratonu.

cz-zk.jpg

Tyto příspěvky jsou pro náš klub velmi podstatné, jsme za ně velmi rádi a díky nim jsme schopni, jako spolek (nezisková organizace) zajistit přípravu a sportovní činnost mládeže v našem klubu a pořádat sportovní akce.

Pevně doufáme, že nám ZLÍNSKÝ KRAJ zachová přízeň i do budoucího období.  

                           

                                                                              vedení AK Kroměříž

 
Celý příspěvek
| Rubrika: Ostatní

PF 2023

 
Celý příspěvek
| Rubrika: Ostatní

Zemřel Miro Vričan, náš přítel a kamarád

V krátkém sledu nás zarmoutila další smutná zpráva… zemřel Miro Vričan,  výborný kladivář a zároveň i vynikající člověk, který za nás hostoval řadu let a pomohl nám v postupu z 2.ligy až do Extraligy. Rodákovi ze Zvolena bylo 55 let. Čest jeho památce! Odpočívej v pokoji, Miro

 
Celý příspěvek
| Rubrika: Ostatní

Zemřel Miroslav Goldemund - dlouholetý hospodář klubu

Bohužel nemáme jen dobré zprávy… mezi ty smutné patří ta, že dne 18.8.2021 zemřel ve věku 76 let dlouholetý hospodář a pokladník klubu, pan Miroslav Goldemund. Svou funkci vykonával vždy zodpovědně a bylo na něho vždy spolehnutí. Čest jeho památce a upřímná soustrast klubu jeho rodině.

 
Celý příspěvek
| Rubrika: Ostatní

PODĚKOVÁNÍ Nadaci ČEZ za poskytnutou podporu v roce 2020

Touto cestou chceme velmi poděkovat Nadaci ČEZ, která nám i v roce 2020 opět poskytla finanční podporu v podobě nadačního příspěvku ve výši 20.000,- Kč z programu "Podpora regionů" na organizaci sportu v našem klubu a to především mládežnického sportu, pro zkvalitnění práce trenérů mládeže.

logo.jpg

Tato částka je pro náš klub velmi podstatná, jsme za ni rádi a také díky ní jsme schopni, jako spolek (nezisková organizace) zajistit přípravu a sportovní činnost mládeže v našem klubu.

Pevně doufáme, že nám Nadace ČEZ zachová přízeň i do budoucího období.  

                           

                                                                              vedení AK Kroměříž

 
Celý příspěvek
| Rubrika: Ostatní

PODĚKOVÁNÍ Zlínskému kraji za poskytnutou neinvestiční dotaci 2020 na mládežnický sport

Touto cestou děkujeme Zlínskému kraji, který nám v roce 2020 přispěl ze svého rozpočtu částkou 25.000 Kč v podobě neinvestiční dotace z programu MaS03-20 na činnost a rozvoj mládežnického sportu.

 

logo-zk-2.jpg

 

Tyto finanční částky jsou pro náš klub velmi podstatné, jsme za ni rádi a také díky ní jsme schopni, jako spolek (nezisková organizace) zajistit rozvoj sportovní činnosti a tréninkové přípravy naší klubové mládeže.

Pevně doufáme, že nám Zlínský kraj zachová přízeň i do budoucího období.  

                           

                                                                              vedení AK Kroměříž

 
Celý příspěvek
| Rubrika: Ostatní