Jdi na obsah Jdi na menu

Aktuality

Příspěvky

Mistrovství ČR v silničním běhu (Běchovice) - Tomáš Navrátil šestý, Tomáš Blaha dvacátý

Mistrovství ČR v silničním běhu na 10 km se již tradičně konalo v rámci nejstaršího silničního závodu v Evropě již 121. ročníku Běchovice-Praha. Na startu se sešlo ve všech kategoriích 2642 běžců a běžkyň.

 
Celý příspěvek
| Rubrika: Aktuality | Fotografie: Běchovice 2017

MČR mužů a žen do 22 let - Alena Symerská tentokráte stříbrná

Na MČR mužů a žen, které se konalo v Pražském Edenu (na Slavii), obhajovala naše momentálně nejlepší klubová atletka Alena Symerská titul z loňského roku v běhu na 400m. V mezidobí se jí podařilo zotavit z nepříjemného svalového zranéní, které ji postihlo na konci května. Svůj rozbéh vyhrála v čase 56,55 vt. a ve finále nakonec těsně podlehla vítězné Vondrové a časem 55,29 vt. obsadila výborné 2.místo!

p9020626.jpg

 
Celý příspěvek
| Rubrika: Aktuality

Atletická přípravka - informace

vystrizek-atletika-pro-deti.jpg

 
Celý příspěvek
| Rubrika: Aktuality

Zámeckou 5 vyhrál v Holešově Tomáš Navrátil, v dětských závodech uspěla Agátka Slámková

Včera se v Holešově uskutečnil 6.ročník "Zámecké 5". V hlavním závodu na 5000m vyhrál náš Tomáš Navrátil. V dětských závodech bylo nejvíce vidět Agátku Slámkovou, která v běhu žákyň na 500m vybojovala krásné 3.místo

 
Celý příspěvek
| Rubrika: Aktuality

Atletická přípavka oslavila Dětský den

V pátek 2.června jsme pro děti z naší atletické přípravky připravili u příležitosti jejich mezinárodního svátku "Dětský den". Byl sice o jeden den později, ale vydařil se! Děti si po zdárném absolvování připravených dovednostních disciplín vysloužili zaslouženou odměnusmiley

 
Celý příspěvek
| Rubrika: Aktuality

Čokoládová tretra se v Kroměříži povedla

Ve čtvrtek 4.5. proběhlo u nás na atletickém stadionu oblastní kolo Čokoládové tretry a nutno říci, že se povedlo! Viděli jsme spoustu skvělých výkonů, panovalo hezké počasí a byla i skvělá nálada!

 
Celý příspěvek
| Rubrika: Aktuality

Naši žáci a žákyně mají za sebou 1.kolo Krajského přeboru ZK

Naše družstva mladších a starších žáků-žaček mají za sebou 1.kola Krajského přeboru, která se konala tento týden v Uherském Hradišti. A nevedli si vůbec špatně.

 
Celý příspěvek
| Rubrika: Aktuality

Mistrem Moravy a Slezska v půlmaratónu je Tomáš Blaha, třetí byl Josef Sedláček

Tomáš Blaha se stal v Olomouci mistrem Moravy a Slezska v půlmaratónu, když tuto trať zdolal jako jediný pod jednu a čtvrt hodiny (1:13:51 hod.). Na třetím místě doběhl Josef Sedláček v čase 1:16:16 hod.

 
Celý příspěvek
| Rubrika: Aktuality

Tomáš Navrátil vyhrál v jednom dni dva běžecké závody!

Úspěšnou sobotu 22.dubna má za sebou náš běžec  Tomáš Navrátil. Dopoledne se mu podařilo zvítězit na 14.ročníku Veřovské desítky, v noci potom vyhrál Nigh Trail run 2017 v Kroměříži!

 
Celý příspěvek
| Rubrika: Aktuality

MČR v půlmaratónu - Tomáš Navrátil vybojoval cené 5.místo!

V sobotu 15.4.. se běželo v Pardubicích Mistrovství České republiky v půlmaratónu mužů a žen. Nás běžec Tomáš Navrátil v něm obsadil pěkné a cenné 5 .místo v čase 1:10:36 hod.!

 
Celý příspěvek
| Rubrika: Aktuality