Jdi na obsah Jdi na menu

Aktuality

Příspěvky

Král, Žďára a Miklišová jsou halovými mistry Moravy a Slezska

Vojtěch Král, Petr Žďára a Lucie Miklišová se v sobotu 2.2 stali v Ostravě ve svých kategoriích halovými mistry Moravy a Slezska!

| Rubrika: Aktuality | Fotografie: Andělský běh 2018

Vojtěch Král vybojoval na Mistrovství ČR v krosu bronzovou medaili !

Vojtěch Král dal v sobotu vzpomenout na léta nedávná, kdy naši kluboví běžci kralovali mezi českými krosaři a z mistrovských šampionátů vozili pravidělně min. 2-3 medaile....

VIDEO - Chřibský maratón 2018

Naši kamarádi z Tourtrendu zachytili 46.ročník Chřibského maratónu z ptačí perspektivy. A že se jim to moc povedlo, se můžete přesvědčit zde:

CHŘIBSKÝ MARATÓN 46.ročník - info, výsledky a foto

V sobotu 13.října se za skoro letního počasí uskutečnil již. 46. ročník Chřibského maratónu. Zvítězil podle očekávání David Pelíšek z Fortex Ski Moravský Beroun v dobrém času 2:42:40 hod., mezi ženami si pro vítězství doběhla v času 3:21:45 hod. domácí běžkyně Martina Novotná

| Rubrika: Aktuality | Fotografie: Chřibský maratón.46.ročník

Karel Hošek získal stříbrnou medaili na 23. Mistrovství světa veteránů

MČR do 22 let - první seniorský titul pro Dominika Sokolu, Alena Symerská tentokráte stříbrná

O prvním zářiovém víkendu se na Městském stadionu v Ostravě konalo Mistrovství České republiky mužů a žen do 22 let, na kterém si svými výkony vybojovala účast 4-člená skupinka atletů našeho klubu - Alena Symerská a trojice oštěpařů Dominik Sokola, Vojtěch Březka a Lukáš Král. Byla to naše nejpočetnější výprava za poslední roky.

| Rubrika: Aktuality | Fotografie: MČR do 22 let (2018)