Aktuality

Příspěvky

Tomáš Navrátil vyhrál v jednom dni dva běžecké závody!

Úspěšnou sobotu 22.dubna má za sebou náš běžec  Tomáš Navrátil. Dopoledne se mu podařilo zvítězit na 14.ročníku Veřovské desítky, v noci potom vyhrál Nigh Trail run 2017 v Kroměříži!

Celý příspěvek
| Rubrika: Aktuality

MČR v půlmaratónu - Tomáš Navrátil vybojoval cené 5.místo!

V sobotu 15.4.. se běželo v Pardubicích Mistrovství České republiky v půlmaratónu mužů a žen. Nás běžec Tomáš Navrátil v něm obsadil pěkné a cenné 5 .místo v čase 1:10:36 hod.!

Výsledky dětských závodů v rámci 5.ročníku Km půlmaratónu

V sobotu 8.4. se uskutečnil 5.ročník kroměřížského půlmaratónu/čtvrtmaratónu, který pořádala Rudá Hvězda Kroměříž. V rámci něho proběhly i dětské závody, které jsme eRHáčku pomohli zorganizovat my a naše děti na nich byly vidět.

Halové MČR dospělých - Alena Symerská má bronz na 400m žen! Vladislav Tuláček čtvrtý v kouli

Alena Symerská opět posunula své osobní i klubové halové maximum na 200 a 400m!

Forma Aleny Symerské před blížícím se MČR mužů a žen v hale neustále roste. Na Mistrovství Moravy a Slezska v Ostravě překonala své absolutní osobní a zároveň i klubové maximum na 200m, na Athletics Indoor Ostrava zvítězila nad stejnou soupeřkou i celkově na trati 400m.

Alena Symerská zlepšila ve Vídni klubové rekordy na 60 i 200m

Na mezinárodním atletickém halovém mítinku "Indoor Track&Field Vienna 2017" ve Vídni zlepšila Alena Symerská klubové rekordy na 60m (7,89) i na 200m (24,62).

Výborné zahájení halové sezóny Aleny Symerské

Atletické výkony 2016

Poděkování Městu Kroměříž za příspěvek na provoz a údržbu stadionu

2.ročník Andělského běhu zvládly hravě všechny děti

V sobotu 3.12. se konal 2.ročník "Andělského běhu", který jsme připravili pro naši atletickou přípravku. Akce se opět vydařila a děti si s tratí na cyklostezce podél řeky Moravy hravě poradily.

| Rubrika: Aktuality | Fotografie: Andělský běh 2016