Jdi na obsah Jdi na menu

Mistrovské soutěže

Příspěvky

MČR v krosu - suverénní vítězství Kocourka, Bajza si senzačně doběhl pro stříbro

19. 3. 2011

V sobotu 19.března se v Rozstání-Baldovci na Drahanské vrchovině uskutečnil 1. letošní republikový šampionát pod širým nebem, jímž bylo MČR v krosu.  Na obtížné trati poznamenané pátečním sněžením zvítězil naprosto přesvědčivým způsobem Milan Kocourek a získal už svůj 4. mistrovský titul během posledních pěti let. Výborný závod běžel i Jakub Bajza, který senzačně získal stříbrnou medaili.  Obhájce titulu, Jan Kreisinger, obtížný závod nedokončil. 

 
Celý příspěvek

Gremlica pátým nejrychlejším juniorem na MČR v hale, starší žáci získali v Olomouci čtyči stříbra

26. 2. 2011

O tomto víkendu se v pražské hale ve Stromovce konalo tentokráte Mistrovství ČR v atletice juniorů a dorostenců. Na něm zaznamenal dobrý úspěch náš František Gremlica, který ve finále běhu na 60m obsadil v osobním a juniorském klubovém rekordu 7,15 vt. výborné 5. místo!  Starší žáci získali v Olomouci na přeboru kraje čtyři stříbra. 

 
Celý příspěvek

Na halovém mistrovství ČR jsme získali rekordních 8 medailí - Novotný splnil limit do Paříže, Kocourek má zlato a stříbro

20. 2. 2011

O víkendu se v hale Otakara Jandery v pražské Stromovce uskutečnil halový šampionát dospělých. Získali jsme na něm rekordních 8 medailí, Roman Novotný zvítězil v dálce a splnil limit na halové ME v Paříži, Milan Kocourek je mistrem na 1500m a na dvojnásobné trati má stříbro. 

 
Celý příspěvek
| Rubrika: Mistrovské soutěže | Fotografie: MČR v hale 2011

Žáci bojovali na Mistrovství Moravy a Slezska - Sokola má bronz v dálce

19. 2. 2011

Na mistrovství Moravy a Slezska, které se uskutečnilo v sobotu v Ostravě vybojoval Dominik Sokola bronzovou medaili ve skoku dalekém za výkon 586 cm. Dobře se dařilo i Jakubu Gramlicovi a Zuzaně Vagalové.

 
Celý příspěvek

Kocourek v novém halovém klubovém rekordu na 3000m, Pírek, Muchová, Klus a Gremlica mají medaile z Mistrovství Moravy

10. 2. 2011

První únorový víkend se urodila opět řada dobrých výkonů a výsledků našich atletů a atletek. Z nich vyčnívá nový klubový halový rekord 8:04,78 min. Milana Kocourka v běhu na 3000m, který překonal 3.2. na mezinárodním mítinku Gugl Indoor 2011 v rakouském Linci. Tímto časem zaostal o necelých pět vteřin za limitem na halové ME v Paříži. Dobře si vedli i naši atleti na Mistrovství Moravy v Bratislavě.

 
Celý příspěvek

Szetei v novém halovém rekordu na 200m, Pírek má osobní rekord v dálce, Klus třetí na Mistrovství Moravy

31. 1. 2011

Čtvrtý halový víkend se nejvíce dařilo Petru Szeteiovi, který překonal klubový i krajský halový rekord v běhu na 200m a na hladké šedesátce si vytvořil osobní rekord. Posunout osobní halové maximum se podařilo i Milanu Pírkovi v dálce. Petr Klus obsadil 3. místo na Mistrovství Moravy ve vícebojích. 

 
Celý příspěvek

Zuzana Muchová pátá na halovém Akademickém mistrovství ČR

12. 1. 2011

Na halovém Akademickém mistrovství ČR, které se uskutečnilo v pondělí 10.ledna v přetlakové hale v Praze na Strahově, udělala velmi dobrý výsledek Zuzana Muchová. V běhu na 60m př. obsadila 5. místo a na hladké šedesátce byla osmá.

 
Celý příspěvek

Jana Dorazilová mistryní Moravy a Slezska v maratonu, magická hranice 3 hodin ji unikla jen o vlásek

10. 10. 2010

Celý příspěvek

Kocourek vyhrál 114.Běchovice a stal se mistrem ČR v silničním běhu

26. 9. 2010

Celý příspěvek

Na Mistrovství Moravy mladšího žactva jsme získali 3 cenné kovy díky Elišce Labudové

20. 9. 2010

Celý příspěvek