Gremlica pátým nejrychlejším juniorem na MČR v hale, starší žáci získali v Olomouci čtyči stříbra

O tomto víkendu se v pražské hale ve Stromovce konalo tentokráte Mistrovství ČR v atletice juniorů a dorostenců. Na něm zaznamenal dobrý úspěch náš František Gremlica, který ve finále běhu na 60m obsadil v osobním a juniorském klubovém rekordu 7,15 vt. výborné 5. místo! Svěřenec Vítězslava Tesaříka si vylepšil osobní rekord již v rozběhu, kde skončil druhý za 7,20 vt.

8 Kácel Aleš 920917 SK Přerov 07.23

V pátek 25. února se v olomoucké hale konal Přebor kraje starších žáků a žákyň. Zúčastnila se ho i početná skupina našich mladých atletů. Ze svěřenců Vítězslava Tesaříka si nejlépe vedli Dominik Sokola, Jakub Peňás, Zuzana Vagalová a Eliška Labudová, kteří získali stříbrné medaile.