Jdi na obsah Jdi na menu

Reprezentace

Příspěvky

Bajza se kvalifikoval na ME v běhu do vrchu, Hurtík vyhrál ve Štramberku

Poslední květnová sobota přinesla další úspěch pro Jakuba Bajzu. V Běhu na Děvín, který byl zároveň kvalifikací na ME v běhu do vrchu, s přehledem zvítězil. Tomáš Blaha doběhl jako třetí. Roman Hurtík zase nenašel přemožitele na Štramberské desítce.

Celý příspěvek
| Rubrika: Reprezentace

Kocourek zaznamenal na ME v krosu nejlepší výsledek za poslední dvě dekády, Bajza doběhl v osmé desítce

Výborného výsledku dosáhl na nedělním Mistrovství Evropy v krosu, které se konalo ve slovinském Velenje, náš Milan Kocourek. V nabité konkurenci obsadil výborné 18. místo s pouhým 5 vteřinovým odstupem na první desítku. Jakub Bajza obsadil v kategorii do 23 let 78. místo.

Kocourek, Kreisinger a Novotný reprezentovali na Mistrovství Evropy družstev

Naši atleti Milan Kocourek, Jan Kreisinger a Roman Novotný reprezentovali o víkendu ČR na Mistrovství Evropy družstev. Elitní kategorie čítající 12 družstev se sešla ve Stockholmu.

Milan Kocourek zaběhl na Evropském poháru v Oslu vynikající desítku na dráze!

Naši vytrvalci Milan Kocourek a Jan Kreisinger se v sobotu zúčastnili v norském Oslu Evropského poháru v běhu reprezentačních družstev na 10000m. Účast si vybojovali spolu s Jiřím Homoláčem před třemi týdny na domácím šampionátu v Bílině.  Hlavně Milanovi se závod velmi vydařil.

Roman Novotný se probojoval do finále halového Mistrovství Evropy a v něm obsadil 8.místo

logo_paris2011.jpg Roman Novotný obsadil v páteční kvalifikaci dálkařů 7. místo a jako předposlednímu se mu podařilo probojovat do osmičlenného finále halového Mistrovství Evropy v atletice, které se o tomto víkendu koná v Paříži.  V sobotním finále poté obsadil 8. místo

| Rubrika: Reprezentace | Fotografie: Halové ME Paříž 2011

Kreisinger a Kocourek reprezentovali ČR na Mistrovství Evropy v krosu

Jan Kreisinger a Milan Kocourek reprezentovali Českou republiku na Mistrovství Evropy v krosu, které se uskutečnilo v neděli 12. prosince v portugalské Albufeiře.