PMEZ

Příspěvky

Běžci AK Kroměříž na Poháru mistrů v krosu nezklamali a uhájili svou příslušnost mezi předními kluby Evropy

V neděli 5.února nastoupili naši běžci na jubilejní 20. start v Poháru mistrů evropských zemí, kterým byl kros ve španělském Castellónu. Na start se postavilo celkem 22 družstev s běžeckým polem čítajícím 120 běžců. Kupodivu mezi nimi byla hned 3 domácí španělská družstva, i když se jednalo o Pohár mistrů, na kterém by měl startovat pouze mistr jednotlivých zemí starého kontinentu.

Celý příspěvek
| Rubrika: PMEZ | Fotografie: PMEZ v krosu 2012-Castellón

V neděli se běží ve španělském Castellónu PMEZ v krosu

V neděli 5. února se naše družstvo běžců zúčastní Poháru mistrů evropských zemí v krosu, který se bude konat ve španělském Castellónu, poblíž Valencie. Od roku 2004 se tomu tak stane již po deváté v řadě, Celkově se bude jednat o jubilejní 20. účast našeho klubu ve všech třech odnožích nejvyšší evropské klubové soutěže.

| Rubrika: PMEZ

AK Kroměříž má bronz z PMEZ v půlmaratonu!

V neděli 30.října se uskutečnil 25. ročník Poháru mistrů Evropských zemí v půlmaratonu. Naši běžci se na tento podnik nominovali po osmé v řadě a v rámci Poháru mistrů jako takového, šlo již o celkem 19. účast (8 kros -8 půlmaraton -3 dráha). Do Portugalska odjela pětice běžců ve složení Jan Kreisinger, Robert Štefko, Jakub Bajza, Tomáš Blaha a David Gerych a podařilo se jim dosáhnout letošního nejlepšího klubového výsledku, vybojovali evropský klubový bronz.

| Rubrika: PMEZ | Fotografie: PMEZ v půlmaratonu 2011-Almeirim

PMEZ na dráze - těžce vydřená záchrana!

Kdyby nám před měsícem někdo řekl, že budeme těžce bojovat o záchranu v letošním Poháru mistrů na dráze, považovali bychom ho za blázna. Poslední květnový víkend jsme se však přesvědčili, že to byla tvrdá realita. Takovou eskapádu, jakou jsme letos prodělali, to jsme za dobu našeho působení v této soutěži věru nezažili.

| Rubrika: PMEZ | Fotografie: PMEZ dráha 2011

PMEZ na dráze hostí o víkendu portugalské Vila Real de Santo Antonio

O nastávajícím víkendu bude hostit opět portugalské Vila Real de Santo Antonio elitní A skupinu Poháru mistrů evropských zemí (anglicky ECCC). Pro náš tým se jedná o vrchol klubového snažení a zúčastní se ho i přes peripetie se zajištěním leteckého spojení. Snad už jen sopečný prach z Islandu by to mohl zhatit. Budeme obhajovat loňské 6. místo.

| Rubrika: PMEZ | Fotografie: PMEZ 2010-Vila Real de Santo Antonio

Na PMEZ v krosu jsme obsadili 7. místo, Pascal Mombo Sarwatt byl čtvrtý

V neděli 6.února se uskutečnil další, tentokráte již 47. ročník Poháru mistrů Evropských zemi v krosu. Naši běžci se na tento podnik nominovali již po osmé v řadě a v rámci Poháru mistrů jako takového, šlo o 17 účast (8-7-2). Naši běžci obsadili 7. místo, přičemž nejlepší z nich byl opět hostující Pascal Mombo Sarwatt, který doběhl na 4. místě.

| Rubrika: PMEZ | Fotografie: PMEZ v krosu 2011

V neděli se běží v italské San Vittore Olona PMEZ v krosu

V neděli se naše družstvo běžců zúčastní Poháru mistrů evropských zemí, který se uskuteční nedaleko Milána, v italské San Vittore Oloně. Od roku 2004 to bude již po osmé v řadě, Celkově se bude jednat o 17. účast našeho klubu na nejvyšší evropské klubové soutěži.

| Rubrika: PMEZ | Fotografie: PMEZ v krosu 2010 2

Na PMEZ v půlmaratonu jsme obsadili 3. místo!

Na PMEZ jsme obsadili 6.místo se ztrátou pouhých 3 bodů na čtvrtého, Michal Uhlík splnil limit na ME do Barcelony