Jdi na obsah Jdi na menu

V neděli se běží ve španělském Castellónu PMEZ v krosu

V neděli 5. února se naše družstvo běžců zúčastní Poháru mistrů evropských zemí v krosu, který se bude konat ve španělském Castellónu, poblíž Valencie. Od roku 2004 se tomu tak stane již po deváté v řadě, Celkově se bude jednat o jubilejní 20. účast našeho klubu ve všech třech odnožích nejvyšší evropské klubové soutěže.

plakat-pmez.jpg

Naši běžci odletí obhajovat loňské 7. místo z italské St. Vittore Olony. V nejsilnější možné sestavě, tedy i s hostujícím Uganďanem Simonem Ayekem a nejlepším naším běžcem na ME v krosu Milanem Kocourkem, se naše družstvo pokusí vylepšit dosavadní nejlepší umístění, jímž bylo 5. místo z roku 2008. Kromě obou zmíněných se na start ještě postaví Jan Kreisinger, Jakub Bajza a David Gerych. 

 

Plánek trati

planek-trati.jpg