Jdi na obsah Jdi na menu

V neděli se běží v italské San Vittore Olona PMEZ v krosu

V neděli se naše družstvo běžců zúčastní Poháru mistrů evropských zemí v krosu, který se bude konat nedaleko Miána, v italské San Vittore Olona. Od roku 2004 se tomu tak stane již po osmé v řadě, Celkově se bude jednat o 17. účast našeho klubu ve všech třech odnožích nejvyšší evropské klubové soutěže.

p2070113.jpg

Naši běžci odletí obhajovat loňské 6. místo ze španělského Bilbaa. V nejsilnější možné sestavě, tedy i s hostujícím Tanzáncem Pascalem Mombo Sarwattem, kterého loni o skvělý výsledek připravila vyzutá tretra a pád v cílové rovince, se naše družstvo pokusí vylepšit dosavadní nejlepší umístění, jímž bylo 5. místo z roku 2008. Kromě něj se na start postaví Jan Kreisinger, Milan Kocourek, Róbert Štefko a Martin Frei. V krosovém týmu se poprvé objeví i mladý Jakub Bajza, jež si svůj klubový evropský debut odbyl na podzim v Portugalsku.

Plánek trati:

planek-trati.jpg

 

Předběžný seznam účastníků:

seznam-ucastniku.jpg

 

 

 

Náhledy fotografií ze složky PMEZ v krosu 2010 2