MČR do 22 let - Hanuš získal titul v trojskoku, Tuláček stříbrný v kouli

Poslední prázdninový víkend se v Břeclavi konalo Mistrovství České republiky v atletice mužů a žen, kategorie do 22 let.  Náš klub zde reprezentovala čtveřice atletů, Ondřej Hanuš (trojskok), Jakub Bajza (5000m), Vladislav Tuláček (koule, disk) a Zuzana Muchová (100m př.).

Nejlepšího výsledku dosáhl Onřej Hanuš, který výkonem 15.34m získal mistrovský titul v trojskoku.

Obrazek

Stříbrnou medaili vybojoval v koulařském kruhu Vladislav Tuláček, který poslal náčiní o hmotńosti 7,25 kg do vzdálenosti 17,38m. V hodu diskem obsadil 4. místo výkonem 49,90m.

Obrazek

Bramborovou medaili získal také Jakub Bajza v běhu na 5000m, když tuto trať zdolal v čase 15:01,29 min.

Zuzana Muchová dosáhla v rozběhu na 110m překážek času 14,94 vt., což znamenalo 5. místo,