Miloš Holuša vybojoval letošní 1.extraligové vítězství !

V sobotu 14.3. se v Nové Pace uskutečnil první letošní závod chodců na 10000m, jehož výsledek se započítá do 1. kola atletické extraligy.

Nás může těšit, že v něm zvítězil dlouholetý matador této atletické disciplíny - Miloš Holuša, když docílil času 44:27,9 min. a druhého v pořadí, pardubického Martina Papuše, za sebou zanechal o 30vteřin.

Nedařilo se bohužel dalším dvěma našim chodcům, Romanu Bílkovi a Lukáši Pazderovi, kteří byli diskvalifikováni. U Lukáše Pazdery je to škoda, protože každý bod hraje v konečném účtování extraligy svou roli. Roman Bílek, jehož doménou jsou spíše delší tratě, šel mimo soutěž.

Např. Hvězda Pardubice na nás v tomto závodě udělala 11 bodů, když se její chodci umístili na 2., 3. a 5. místě.