Družstvo mužů letos obsadilo 4. místo v Extralize a 6. místo na MČR družstev

Po "tučných" letech skončilo letos naše družstvo mužů poprvé pod stupni vítězů. V Česká spořitelna Extralize jsme obsadili 4. místo a v neoficiálním finále, kterým je Mistrovství ČR družstev, jsme skončili šestí. Na první pohled se to jeví jako neúspěch, my jsme však s naším letošním účinkováním, osazeným do rámce daných možností, spokojeni.

Na MČR družstev jsme nastoupili pouze s 13 atlety a nebýt pár neplánovaných výpadků (onemocnění Petra Szeteie a výpadku v tyči), mohli jsme skončit pohodlně třetí.

Výkon hodný ocenění předvedl Ondra Fejfar, který se v sobotu zúčastnil běžecké části známého extrémního závodu Dolomitenman a po cestování přes noc zvítězil v nedělním běhu na 3000m překážek....