Jdi na obsah Jdi na menu

Dětská maratónská štafeta - 5.ročník

V sobotu 21.10.2017 se uskutečnil 5. ročník "Dětské maratónské štafety", v rámci níž poměřili naši mladí atleťáci z přípravky své síly s maratónci dospěláky. Čekalo je 105,5 kol na oválu atletického stadionu! V týdnu před štafetou jsme měli poněkud obavy o počasí, ale to vyšlo naštěstí jakoby na přání pro tuto štafetu - pršelo až o den pozdějismiley 

 

Na start se v sobotu dopoledne dostavilo celkem 48 dětí ze všech 4 skupin naší atletické přípravky, přičemž nejvíce jich bylo z té nejmladší. Nejprve následovalo zahřátí a rozcvičení s paními trenérkami a poté se začalo závodit.

Děti byly plné odhodlání a měli velkou snahu dosáhnout co nejlepšího času, možná i porazit celkového vítěze.. ten ovšem běžel rychleji, skoro jako ten zajíc. Nicméně, štafetě se podařilo aspoň doběhnout do cíle před nejrychlejší ženou - paní trenérkou Janou Dorazilovou a v konečném pořadí by štafeta obsadila úžasné 5. místo! Výsledný čas se zastavil na hodnotě 3:07:05 hod.! 

Za své výkony si děti zaslouží velké uznání a ohromnou pochvalu, rodiče zase poděkování za čas strávený na ploše stadionuwink

 

Partnerem projektu byla i společnost Vodovody a kanalizace Kroměříž, a.s., která poskytla pro děti dárkové předměty. Touto cestou společnosti DĚKUJEME!

vak-kromeriz.jpg

 

 

 

 

VÝSLEDKY - Dětská maratónská štafeta

 

Náhledy fotografií ze složky Dětská maratónská štafeta 2017