Jdi na obsah Jdi na menu

3. atletický desetiboj pro všechny děti se blíží!

7. 10. 2012

Již potřetí se dveře atletického stadionu otevřou pro všechny děti. Na stadionu bude čekat v rámci projektu „Atletika pro děti“ 10 disciplín, kde si děti budou moci vyzkoušet své sportovní dovednosti. Od 9.30 se bude na dráze běhat, skákat a házet. Na své si příjdou děti nejmenší, i školáci.

 

 

V 10,30 bude odstartován 40. ročník Chřibského maratonu. U příležitosti těchto významných maratonských narozenin jsme přichystali maratónský běh malých atletů. První dvě dětské štafety se proběhnou zároveň s maratonci dospělými, kteří se po absolvování dvou okruhů na dráze vydají na náročnou 42km trať. Sportování na dráze bude ukončeno ve 12,30. Dětský maraton bude dál pokračovat. K jeho úspěšnému zdolání je potřeba 105x oběhnout atletický ovál. Proto, pokud máte doma dětské nožičky, příjďte si s nimi zaběhat, potřeba jich bude opravdu hodně. Na každého malého sportovce čeká malá odměna :-).

S sebou kromě dětí vezměte dobrou náladu, oblečení sportovní, dle počasí a všechny předměty, co způsobují hluk pro řádné povzbuzení malých i větších sportovců. Přejte nám pěkné počasí!!!

 

plakat1.jpg

 

Náhledy fotografií ze složky 2.dětský desetiboj