Jdi na obsah Jdi na menu

MISTROVSTVÍ MORAVY A SLEZSKA DOROSTU, JUNIORŮ A DOSPĚLÝCH - přivezli jsme medaile!

V sobotu 4.2. se v Ostravské hale uskutečnilo Mistrovství Moravy a Slezska dorostu, juniorů a dospělých. Zúčastnila se ho i naše výprava pod vedením trenérů Vojtěcha Březky a Petra HudečkaMáme radost, že vám můžeme sdělit zprávu - vezeme medaile! Tu nejcennější - zlatou - vybojovala štafeta juniorů na 4x200m, ve složení Daniel Kobliha, Vít Novák, Lukáš Jarošek a Adam Brázdil, která čtyři halové okruhy proběhla v čase 1:38:13 min.!

Individuálně se dařilo se i Petru Hudečkovi a Adamu Brázdilovi v běhu na 60m respektive 200m, Stelle Brázdilové, Janě Krejčiříkové a dalším - viz. výsledky. Většina našich atletů si zároveň vytvořila osobní halová maxima.

Petr Hudeček vybojoval časem a novým osobním rekordem 7,17 s v nejkratším sprintu mužů na 60m ve finále A celkové 7. místo. A v běhu na 200m mužů obsadil časem 22,84 s, opět v novém osobním maximu, 6. místo.

V kategorii juniorů vyhrál Adam Brázdil 4. rozběh na 200m v čase 24,00 s., ve sprintu na 60m dosáhl v rozběhu času 7,41 s a ve finále B obsadil 2. místo časem 7,43 s. Ve sprintech ho srdnatě doplňovali i Lukáš Jarošek (7,56 s), Daniel Kobliha (7,70 s) a Vítek Novák (7,83 s) . V dorostencích potom Daniel Sommer (7,76 s) a Richard Orság (8,04 s). K tomu si zaběhli ještě 200m.

V ženských kategoriích nás dobře reprezentovali Stella Brázdilová, která podnikla takový trojboj - 200m a 60 m př. a dálku (27,95s-9,87s-492cm) a Jana Krejčiříková absolvovala náročnou kombinaci běhů na 200m a 400m (29,53s a 63,90s).

Chtěli bychom všem i touto cestou pogratulovat k dosaženým výsledkům a zároveň poděkovat za vzornou reprezentaci našeho atletického klubu.