MČR v maratonu - Ondřej Fejfar vybojoval bronzovou medaili!

Na Mistrovství České republiky v maratonu, které se konalo v neděli 8,.května jako součást Pražského Volkswagen maratonu dosáhl výborného úspěchu náš vytrvalec Ondřej Fejfar, který doběhl v celkovém pořadí na 13.místě, což současně znamenalo i 3. místo v rámci mistrovství republiky. Jeho čas v cíli byl 2:23:26 hod. Ondřeji gratulujeme a děkujeme za vzornou reprezentaci klubu!

Další náš skvělý vytrvalec, Tomáš Navrátil, doběhl v rámci MČR na 34. místě v čase 3:06:37 hod.

Celkovým vítězem se stal Keňan Norbert Kigen (2:07:54 hod.), nejlepším Čechem byl náš bývalý člen Jiří Homoláč (2:18:43 hod.). Nejlepší mezi ženami byla Etiopanka Bekelech Borecha (2:22:56 hod.), nejlepší Češkou potom Marcela Joglová (2:39:23 hod.)