MČR V MARATONU - Ondřej Fejfar doběhl pro stříbro v novém osobním rekordu, poprvé pod 2:20 h! Tomáš Blaha doběhl na 27. místě

Na Mistrovství České republiky v maratonu, které se opět konalo v rámci Pražského International maratonu vybojoval náš vytrvalec Ondřej Fejfar výborné 2. místo, když náročnou maratonskou trať zaběhl v osobním rekordu 2:19:54 hod. a vůbec poprvé v životě pokořil hranici 2:20 hod. Po Róbertu Štefkovi, Pavlu Faschingbauerovi, Jiřím Homoláčovi a Janu Kreisingerovi je pátým tým maratoncem hájícím kdy barvy našeho klubu, jemuž se toto podařIlo. Ondro GRATULUJEME !  Na 27.místě doběhl taktéž v osobním maximu, věkem již veterán a náš nejvěrnější vytrvalec,  Tomáš Blaha za 2:42:45 hod.  Ondřej byl celkově 15., Tomáš 67. Mužů, kteří doběhli do cíle bylo 4216.

Např. Jan Kreisinger se v roce 2012 stal časem 2:16:26 hod. mistrem ČR a zároveň se kvalifikoval na OH v Londýně.

Vítězem Pražského maratonu 2023 se stal v novém traťovém rekordu Keňan Alexander Mutiso, když zacíloval v času 2:05:09 hod.