Jdi na obsah Jdi na menu

Krajské finále Čokoládové tretry ve Zlíně proběhlo v tropickém vedru

Ve čtvrtek 31.května se ve Zlíně konalo první letošní krajské finále Čokoládové tretry, do kterého se svými výkony nominovalo hned 21 malých atleťáčků z naší přípravky (100m - Julie Mršťáková, Barbora Parobková, Štěpán Plachý, Tobiáš Neudecker; 200 - Sandra Karasová, Barbora Hudečková, Lucie Kalinová, Barbora Danielová, Linda Melichárková, Zuzana Šlancarová, Nela Oulehová, Tom Gardavský, Marek Večerka, Kryštof Sumec; 300m - Nela Mlčochová, Karolína Danielová, Julie Zapletalová, Aneta Tvrdá, Bronislav Pinďák, Matěj Mozga a Dominik Vlasák).

A nevedli si vůbec špatně! Sice nikdo nevyhrál a přímo nepostoupil do superfinále v Ostravě, ale za předvedené výkony v úmorném žáru až 41 stupňů na sluníčku, si všichni zaslouží velkou pochvalu! Snažili se, bojovali jako lvi a na trati nechali všechny síly.

Nejblíže postupu byla Sandra Karasová, která obsadila celké 4.místo v běhu na 200m, kde bohužel rozhodovali setinky.

Nevadí! Co se nepodařilo letos, podaří se třeba příští rok! Hlavní zůstává.. sportujeme s radostí a s nadšením z pohybu:-)   

 

 

VÝSLEDKY: http://online.atletika.cz/vysledky/35851

FOTO: http://www.cokoladovatretra.cz/index.php?mact=Gallery,m87f54,default,1&m87f54dir=2018%2Fkf-zlin208%2F&m87f54returnid=50&page=50

 

 

Náhledy fotografií ze složky ČT-Krajské finále 2018