Blaha a Delingerová mistry Moravy a Slezska.

Letošní Mistrovství Moravy a Slezska v běhu do vrchu se konalo 25.7. v rámci jubilejního 30.ročníku Běhu na Lysou horu. Na start v obci Krásná-Nižní Mohelnice se postavilo celkem 109 běžců, které čekal náročný výběh na Lysou horu v délce 8,4 km a s převýšením 709 m.

Atletický klub Kroměříž na Mistrovství Moravy výborně reprezentovali Tomáš Blaha v kategorii mužů a Marie Delingerová v kategorii žen. Závod se povedl Tomáši Blahovi, který v Mistrovství Moravy zvítězil časem 38:02min. a překvapivě také zvítězil v absolutním pořadí, když porazil reprezentanta ČR Petra Pechka.Výborně běžela také Marie Delingerová, která zvítězila v Mistrovství Moravy časem 48:17 min. a v absolutním pořadí žen obsadila druhé místo.