Alena Symerská má výbornou formu - překonala další dva klubové rekordy!

Naše odchovankyně Alena Symerská, svěřenkyně trenéra Oty Šedého, nabírá po květnovém výpadku zaviněném nemocí a maturitou výbornou formu. Po překonání klubového rekordu v běhu žen na 200m, překonala další - nejprve na 100 m při Otevřených přeborů Přerova. tam zvítězila v čase 12,26 vt.! Navíc si k tomu vyzkoušela nesoutěžní trať 300m, když se jako první kroměřížská atletka dostala po 40 vteřin (39,28 vt.) A pro zajímavost, zaostala jen 6 setin za vítězem běhu mužů na stejné trati:)

Tento týden se zúčastnila mezinárodního mítinku - Velké ceny Tábora - kde se v běhu žen na 400m držela do cílové rovinky bok po boku se slovenskou reprezentantkou-olympioničkou Ivetou Putalovou (pozdější vítězkou tohoto běhu) a do cíle poté doběhla vnovém osobním a také novém klubovém rekordu 55,13 vt.!  Neoficiální mezičas na 300m měla 38,8 vt.!

Obou závodů se zúčastnila i Martina Sedláčková, přičemž v Přerově absolvovala běh na 300m a časem 45,42 vt. obsadila 3. místo. V Táboře si vyzkoušela 400m a doběhla v běhu B na 3. místě v čase 63,37 vt.

Velké ceny Tábora se zúčastnil i Filip Klvaňa, který časem 11,13 vt. obsadil ve 3. rozběhu 4. místo.