Kreisinger a Kocourek reprezentovali ČR v japonské Chibě, kde běžel štafetový maratón Ekiden - družstvo obsadilo 11. místo

Dnes, 23.listopadu, se v japonské Chibě (30 km východně od Tokia) běžel další ročník slavného štafetového maratónu "Ekiden". Českou republiku budou na tomto podniku reprezentovali i Jan Kreisinger a Milan Kocourek.  Společně s Lukášem Kourkem,  Petrou Kamínkovou, Marcelou Lustigovou, Květou Peckovou obsadili jako smíšené družstvo předposlední 11. místo.

Klasickou délku maratonské trati si naši běžci a běžkyně rozdělili na jednotlivé úseky následovně:  5km (Lukáš Kourek - 14:12) - 5km (Marcela Lustigová - 16:47) - 10km (Milan Kocourek - 30:43) - 5km (Květa Pecková - 17:35) - 10km (Jan Kreisinger - 30:55) a 7,195km (Petra Kamínková - 25:11). Výsledný čas tedy činil 2:15:23 hod., což stačilo na 11. místo.

Do závodu nastoupilo celkem 12 smíšených družstev, z toho 3 domácí, kteří jak se ukázalo hráli prim. Japonský studentský tým (2:07:52 hod.) dokázal zdolat i největšího favorita, kterým bylo keňské družstvo (2:08:06 hod.) a na 3. místě doběhl japonský reprezentační tým (2:08:12 hod.). Závod se běhá od roku 1988.