Jdi na obsah Jdi na menu

Mistrovství Moravy a Slezska žactva-štafeta 3x300m má bronz !

Na atletickém stadionu v Šumperku se v něděli 15.6. uskutečnilo Mistrovství Moravy a Slezska žactva v atletice.

Kroměřížskou atletiku dobře reprezentovala skupina mladých atletů trénujících při ZŠ Oskol pod vedením Vítězslava Tesaříka.

Výbornou bronzovou medaili za 3. místo získala štafeta žákyň na 3x300m ve složení Mirvaldová, Mutlová a Večerková, když zaběhla čas 2:25,16 min.

Sprinterská štafeta na 4x60m ve složení Mirvaldová, Mutlová, Večerková a Šišková potom obsadila pěkné 6. místo.

Nejlepšího individuálního výsledku dosáhla Gabriela Mirvaldová, která vybojovala 6. místo ve skoku dalekém ve velmi dobrém výkonu 497 cm.

Na 9. místě doběhli - Jana Mutlová na 150m časem 20,58 vt. a Pavel Kolomazník v běhu na 800m časem 2:25,12 min.

11. místo obsadila Karolína Večerková v běhu na 300m časem 47,03 vt.

Na 16. místě skončili Kristýna Šišková  ve skoku dalekém za výkon 441 cm a Pavel Kolomazník na 150m za 19,08 vt. a 17. byla Gabriela Mirvaldová také v běhu na 150m za 21,14 vt.