Zámecká 5 - naši běžci v Holešově vítězili mezi dospělými i mezi mládeží

V pátek 7.června se uskutečnil již 8.ročník běžeckého závodu "Zámecká 5". Za příjemného počasí se v Holešovském zámeckém parku představili nejprve děti ve svých závodech a po nich nastoupili k hlavnímu 5 km závodu dospělí běžci a běžkyně. V jednotlivých  věkových kategoriích jsme zaznamenali vítězství i medailová umístění:)

Hlavní závod vyhrál náš Tomáš Navrátil, který si s 5 km tratí poradil v čase 16:58 min. Na 6. místě doběhl Josef Sedláček za 18:03 min. a jako 22. protnul cílovou pásku Oldřich Jasenský v čase 19:52 min. Kousek za ním doběhl i Pavel Staněk (20:30 min.).

V kategorii žen obsadila Martina Novotná 2. místo, když si s nástrahami zámeckého parku poradila za 20:34 min.

V kategorii M19 si pro 2. místo doběhl teprve 16-ti letý Alexadr Stehlík, který dosáhl času 26:27 min.

V dětských kategoriích náš klub reprezentovala početná skupina 35 mladých běžců a běžkyň z naší přípravky. Získali jsme celkem 3 vítězství (Nela Oulehlová, Elena Menšíková, Jonáš Hříbek) a další umístění na stupních vítězů (2. místa: Natálie Forýtková, Vojtěch Trnčík, Laura Stehlíková, Michael Janík; 3. místa: Aneta Mikulková, Dominik Vlasák, Barbora Hudečková).

Náhledy fotografií ze složky Zámecká 5 (2019)