Jdi na obsah Jdi na menu

Ondřej Fejfar byl druhý z Čechů na Sportisimo Prague Half Marathon 2018

Ondřej Fejfar, jeden z mála běžců, kteří zůstali věrni našemu klubu i dobách zašlé slávy, doběhl včera jako druhý z českých běžců na Sportisimo Prague Halfmarathon 2018, když půlmaratónskou trať obsolvoval v solidním čase 1:07,18  hod. S tímto výkonem obsadil v mezinárodní konkurenci celkové 25.místo.

Závod zcela ovládli keňští vytrvalci, přičemž první tři doběhli v čase pod 1:00 hod., nejlepším z nich byl Bernard Kimeli (59:47 min.)

V kategorii žen překonala Eva Vrabcová-Nývltová o jednu sekundu letitý rekord Aleny Peterkové časem 1:11:01 hod.