Jdi na obsah Jdi na menu
 


Halová sezóna - výsledky našich atletů

28. 2. 2010

 

Otrokovice  4.-5.3.2010   Halový mítink Obaly Morava

koule                15,66                2                      Gondor Igor

trojskok            10,61                12                    Šutová Eva

Ostrava  3.3.2010   5. vítkovická halová středa

 

60 m                8,38                 3r                     Muchová Zuzana

60 m                8,44                 2f                     Muchová Zuzana

Vídeň 21.2.2010    Internacionales WLV Meeting:

400 m               47,75               2                      Götz Rudolf

Brzeszcze 20.2.2010   Halowy mityng lehkoatleticzny

Dálka               777                  1                      Novotný Roman

Praha-Strahov   17.2.2010    Zimní pražská tyčka 2010

Dálka               776                  1                      Novotný Roman

60 m                6,89                 1r                     Novotný Roman

60 m                7,02                 2r                     Křížek Ladislav

1500 m             3:54,22            3                      Šneberger Michal

Koule               17,76               2                      Tuláček Vladislav (Klub.rekord)   

Koule               16,01               5                      Gondor Igor (OR)

Ostrava  17.2.2010   4. vítkovická halová středa

60 m                8,39                 4r                     Muchová Zuzana

Vídeň 16.2.2010    Track & Field Meeting Vienna:

200 m               21,55                4                      Szetei Petr  

400 m               48,12                16                    Szetei Petr

400 m               48,02                14                    Götz Rudolf

200 m               22,24                14                    Klvaňa Filip

Praha-Stromovka   16.2.2010    6. VZ PAS:

 

60 m                 7,07                 6r                     Křížek Ladislav

Koule               14,61                2                      Gondor Igor

Koule               14,47                3                      Fiala Michal

 

Praha-Stromovka   13.-14.2.2010   halové Mistrovství ČR ve víceboji:

sedmiboj           4704 b.             8                     Petr Klus

                                                (7,40-6,50-11,61-178-8,57-380-3:00,6)

Valencia 13.2.2010   Reúnion Internacionál Ciudad de Valencia

Dálka               762                  5                      Novotný Roman

Praha-Strahov  13.2.2010   Mistrovství Plzeňského a Karlovarského kraje:

200 m               22,16               1r                     Klvaňa Filip

Ostrava  10.2.2010   3. vítkovická halová středa

60 m                8,51                 1r                     Muchová Zuzana

60 m                8,58                 3                      Muchová Zuzana

60 m př.            10,84               1                      Muchová Zuzana

Praha-Stromovka   9.2.2010    5. VZ PAS:

 

60 m                7,04                 1r                     Křížek Ladislav

60 m                7,01                 2r=                   Křížek Ladislav

60 m                7,10                 7r                     Götz Rudolf      

60 m                7,27                 2r                     Růža Jaroslav   

200 m              21,52               1r                     Szetei Petr   (Klub.halový rekord)

200 m               22,00               1r                    Klvaňa Filip

200 m               21,98               1r                    Klvaňa Filip

200 m               22,22               2r                    Götz Rudolf

200 m               22,77               1r                    Růža Jaroslav

200 m               22,44               1r                    Růža Jaroslav  (Halový OR)

1500 m             3:51,60             1                     Šneberger Michal

Koule               15,65                1                     Gondor Igor 

Praha-Stromovka   7.2.2010   Grand Prix Olymp:

60 m                7,24                6r                     Křížek Ladislav 

400 m               48,13              2r                     Szetei Petr

400 m               49,06              4r                     Růža Jaroslav

1500 m               NF                                        Šneberger Michal         

Koule               17,42                5                     Tuláček Vladislav (Klub.rekord)   

Tampere  6.2.2010   Tähtien kisat:

Dálka               757                  1                      Novotný Roman

Bratislava  6.2.2010   Mistrovství Moravy a Slezska:

60 m                7,36                 5r    (13)           Klus Petr

200 m               22,18                1                    Klvaňa Filip

400 m               52,30                4                    Klus Petr

60 m př.            8,49                 1                     Klus Petr

Dálka               701                   2                     Pírek Milan

3000 m             11:53,45           2      jun.          Vrágová Anežka

Vídeň 2.2.2010    Indoor Classic Vienna 2010:

60m                  7,18                 6r                     Klvaňa Filip

200m                22,05               11                    Klvaňa Filip

400 m               48,05               11                    Götz Rudolf

400 m               48,59               18                    Szetei Petr

800m                 NF                                          Růža Jaroslav

Karlsruhe 31.1.2010    BW Bank Meeting:

Dálka               758                  7                      Novotný Roman

3000m              8:24,50            9                      Šneberger Michal

Praha – Stromovka 30.-31.1.2010   Přebory Prahy:

200m                22,34              3r                     Křížek Ladislav

60 m                DQ                                          Křížek Ladislav

Olomouc  30.1.2010   Přebory olomouckého kraje:

60 m př.            8,29                1r                     Hrůza Libor

Ostrava  27.1.2010   1. vítkovická halová středa

60 m                8,46                 4                      Muchová Zuzana

60 m př.            9,83                2r                     Muchová Zuzana

Praha – Strahov  26.1.2010       4. VZ PAS:

60 m                7,18                 4r                     Křížek Ladislav

 

60 m                7,17                 3r                     Křížek Ladislav

300 m               34,41              3r                     Szetei Petr

300 m               35,07              1r                     Götz Rudolf

 

300 m               35,76              2r                     Götz Rudolf

Koule               15,77               1                      Gondor Igor (OR)

 

Praha – Strahov  22.1.2010       3. VZ PAS:

500 m               1:05,69             2r                     Růža Jaroslav

300 m               35,56                1r                     Růža Jaroslav

Olomouc  23.1.2010   Přebory olomouckého kraje:

60 m                7,35                 2r                     Klus Petr

60 m                7,38                 3B                    Klus Petr

60 m př.           8,21                 2r                     Hrůza Libor

60 m př.           8,40                 2                      Hrůza Libor

60 m př.           8,43                 3r                     Klus Petr

60 m př.           8,48                 3                      Klus Petr

Dálka               668                  5                      Klus Petr

Koule               12,42                5                     Klus Petr

Vídeň 23.1.2010    Vienna Indoor Gala 2010:

Dálka               757                  2                      Novotný Roman

Dálka               688                  6                      Pírek Milan

Bratislava  23.1.2010  : Halové M-SsAZ Bratislava

60 m                7,14                 1r                     Klvaňa Filip

60 m                7,21                 2B                    Klvaňa Filip

200 m               22,29                2                     Klvaňa Filip

Ostrava 9.1.2010    Zahajovací halové závody:

60 m                7,19                 3r                     Klvaňa Filip

60 m                7,17                 3                      Klvaňa Filip

Praha – Strahov 11.1.2010    Akademické M-ČR:

60 m př.           8,43                 3            &;         Klus Petr

Koule               12,20               9                      Klus Petr

60 m                8,26                 8                      Muchová Zuzana (OR)

60 m př.           9,58                 9                      Muchová Zuzana

Praha – Strahov 15.1.2010       1. VZ PAS:

150 m               16,70                1r                     Křížek Ladislav

150 m               16,50                1r                     Křížek Ladislav (OR)

300 m               36,11                1r                     Růža Jaroslav

Olomouc  16.1.2010   Mistrovství Moravy ve vícebojích:

60 m                6,92                 1                      Novotný Roman

Praha – Strahov 16.1.2010   Přebor kraje Vysočina:

60 m                7,62                 5r                     Hrůza Libor

200 m               23,17              1r                     Růža Jaroslav

60 m př.           8,34                 1                      Hrůza Libor

60 m př.           8,62                 2                      Růža Jaroslav

Bratislava  16.1.2010   Mezinárodní mítink mládeže + vložené závody dospělých:

60 m                7,17                 4                      Klvaňa Filip

200 m               22,24               2                      Klvaňa Filip

300 m               35,27               1                      Klvaňa Filip

Praha – Stromovka  19.1.2010       2. VZ PAS:

60 m                7,07                 3r                     Křížek Ladislav

60 m                6,99                 1r                     Křížek Ladislav

3000 m             8:18,48             3                     Šneberger Michal

60 m př.           8,28                  4                     Hrůza Libor

Koule               15,18                3                     Gondor Igor (OR)

Bratislava  19.1.2010   Střetnutí 4 sportovních gymnázií:

60 m                7,24                 1r   MS             Pírek Milan

Dálka               678                  1    MS             Pírek Milan

Praha-Strahov 9.1.2010   Přebor Středočeského kraje:

Koule               17,30                1                      Tuláček Vladislav (Klub.rekord)

Koule               14,27                2                      Fiala Michal