Aleš Zajíc obhájil v osobním rekordu prvenství v kategorii M40 na 78. ročníku Velké Kunratické, Michal Uhlík byl 34.

V neděli se uskutečnil již 78.ročník legendární Velké Kunratické. Celkovým vítězem vítězem z celkového počtu 1954 účastníků se stal Jan Procházka z Kerteamu, který trať dlouhou 3100m zdolal v čase 11:34,8 min. Nás těší, že v kategorii M40 opět nenašel přemožitele Aleš Zajíc, který tak zopakoval svůj loňský triumf. Známou lesní trať s náročným kopečkem Hrádek navíc zvládl v novém osobním rekordu 12:51,9 min a v cíli druhého Pospíšila porazil o 16 vteřin. Celkově doběhl na 21. místě a o tři příčky vylepšil svůj loňský výsledek. Zajímavostí je, že tentokráte běžel bez treter!

Aleš sice sdělil, že to byl jeho poslední závod za náš klub, že tretry již věší definitivně na hřebík, ALE uvidíme...třeba se ještě ukáže na příštím ročníku Chřibského maratonu:-)

Lesní kunratickou trať si v rámci tréninku vyzkoušel i náš čtvrtkař-překážkář Michal Uhlík a doběhl na velmi solidním 34. místě v čase 13:19,6 min.