Mítinky

Příspěvky

Na Silvestrovském běhu v Peuerbachu Kreisinger šestý, v Přerově vyhrál Blaha

6. 1. 2011

Silvestrovský den byl jako obvykle protkán řadou silničních běhů. V rakouském Peuerbachu obsadil v těžké mezinárodní konkurenci Jan Kreisinger pěkné 6. místo. Na jednom z tuzemských závodů, v Přerově, obhájil své loňské prvenství Tomáš Blaha. Jako čtvrtý doběhl Tomáš Neradil a šestý byl Petr Veselý, který zvítězil v kategorii M40.

Bajza vyhrál Štěpánský běh v Kyjově, Frei pod Černou věží v Klatovech

26. 12. 2010

Jakub Bajza opět zúročil výbornou formu posledních dnů, když tentokráte nenašel přemožitele na 48.ročníku slavného Štěpánského běhu v Kyjově. Na staré trati u vodojemu deklasoval zbytek startovního pole a zvítězil v nejlepším času za posledních pět let. Martin Frei triumfoval zase v Klatovech při Běhu pod Černou věží.

Rohálovská desítka nejpopulárnějším závodem roku 2010!

23. 12. 2010

Rohálovská desítka se letos stala podle hlasování čtenářů nejsledovanějšího běžeckého webu "behy.cz" nejpopulárnějším běžeckým závodem v ČR. Je to velké zadostiučinění a odměna pro manažera našich běžců, Ondřeje Němce, který je zakladatelem a hlavním organizátorem tohoto závodu. Odkaz: http://www.behy.cz/clanek/6878-rohalovska-desitka-nejpopularnejsim-zavodem-roku-2010

Bajza zaběhl výborný závod, na 20. ročníku běhu Hodonín-Skalica obsadil v mezinárodní konkurenci 2. místo

19. 12. 2010

Výborného výsledku dosáhl náš mladý běžec Jakub Bajza, když svou účast na jubilejním XX.ročníku Medzinárodného cestného behu Hodonín-Holíč-Skalica korunoval 2.místem. Jeho přemožitelem se stal pouze Maďar Minczér.

Kreisinger a Kocourek reprezentovali ČR v japonské Chibě, kde běžel štafetový maratón Ekiden - družstvo obsadilo 11. místo