O víkendu se nejvíce dařilo Blahovi a Bajzovi, Frei druhý na krosu a Holuša pátý na MČR v chůzi

Druhý dubnový víkend byl ve znamení hned několika běžeckých závodů. V Hranicích se konal 44. ročníku Běhu vítězství a v hlavním závodě na 20km zvítězil Tomáš Blaha a Jakub Bajza ho napodobil na 4km trati. Na delší z tratí obsadil ještě Filip Vrága 26. místo.

Martin Frei obsadil 2. místo v Bělé n. Radbůzou, kde se běžel 13.ročník krosu Bělská pětka.

V Poděbradech se konalo tradiční MČR v chůzi na 20km, kde  Miloš Holuša obsadil 5. místo a čerstvá posila družstva mužů, Jiří Malysa ml., závod nedokončil.

Vsobotu se běžel ve Velkých Mikulčicích 37. ročník silničního běhu Velká Morava a na 10 km trati obsadil Oldřich Jasenský 33. místo.