MČR Vyškov 2012 - na dráhovém šampionátu jsme získali celkem 10 medailí: Novotný,Gondor,Kreisinger a Kocourek jsou mistry ČR

Ve dnech 16. a 17.června proběhl v nedalekém Vyškově dráhový šampionát ČR mužů a žen. Naši atleti na něm získali celkem 10 medailí, z toho 4 zlaté, 1 stříbrnou a 5 bronzových. Mistrovství bylo zároveň i 2. kolem extraligy, do jehož výsledku se započítalo 12 nejlepších výkonů podle maďarských bodovacích tabulek.

Novými mistry ČR se již v sobotu stali Roman Novotný (805 cm v dálce - nový rekord mistrovství ČR), Igor Gondor (59,51 m - disk) a Jan Kreisinger (14:28,41 min. na 5000m - nejlepší letošní výkon). V neděli přidal další nejcennější kov Milan Kocourek na 3000m př. 9:04,13 min

Stříbro získal Michal Fiala v hodu kladivem (68,89m).

Hned dva bronzy vybojoval Petr Szetei (100m - 10,57 vt.- nový OR a 21,01 vt. na 200m), dále Jiří Homoláč na 5000m (14:45,60 min.), Vladislav Tuláček v kouli (18,63 m) a Michal Uhlík na 400m př. (51,25 vt.)

Málo oblíbenou "bramborovou" medaili získali Milan Pírek v dálce (768 cm - nový OR) a Jakub Bajza na 5000m (14:55,30 min.)

V kategorii žen jsme měli zastoupení v osobě Zuzany Muchové, která se probojovala do finále běhu na 100m překážek a v něm obsadila pěkné 7. místo (14,42 vt.). V neděli nastoupila v rozběhu na 200m, kde časem 25,66 vt. obsadila 5. místo.