Jdi na obsah Jdi na menu
 


Ve 2.kole extraligy jsme přesvědčivě zvítězili

7. 6. 2009

Do druhého kola Česká spořitelna extraligy, které se uskutečnilo na stadionu ASK Slavia Praha, jsme nastoupili s odhodláním udělat co nejlepší výsledek a v průběžné tabulce se posunout co nejvýše. Toto předsevzetí se nakonec vyplnilo a my jsme posunuli po 2.kole do čela. Ziskem 206 pomocných bodů jsme si navíc vytvořili nový klubový rekord. I tentokráte nám stále scházeli zdravotně indisponovaní Michal Šneberger a Libor Hrůza.

V tomto kole nastal výrazný posun k lepšímu v bězích, když jsme hned v úvodní disciplíně, běhu na 5000m, získali 41 bodů a určili tak průběh celého sobotního klání. Velkou oporou byli opět vrhači a příkladnou obětavost pro družstvo projevil Roman Novotný, který byl silně lanařen na pondělní Odložilův memoriál, ale nakonec nastoupil do obou svých disciplín. 

 

Celkově muži 2. kolo: 1. AK Kroměříž 206, 2. Dukla Praha 146.5, 3. Slavia Praha 134, 4. Olymp Praha 111, 5. ŠKODA Plzeň 101, 6. Univerzita Brno 92.5, 7. Hvězda Pardubice 88, 8. TEPO Kladno  74.5, 9. AC Turnov 69, 10. Spartak Praha 4 65.5
Pořadí po dvou kolech: 1. AK Kroměříž 18/371, 2. Slavia Praha 18/328.5, 3. Dukla Praha 17/316, 4. Olymp Praha 14/236, 5. Univerzita Brno 11/207.5, 6. Hvězda Pardubice 9/181, 7. ŠKODA Plzeň 9/175, 8. Spartak Praha 4 5/142.5, 9. TEPO Kladno 5/128.5, 10. Turnov 3/114

 

Bodovaná umístění a výkony ve 2.kole:         

 

1. místo            L. Křížek, F. Klvaňa ,

                        R. Götz, M. Janeček     4x100 m           41,22

1. místo            Marco Joseph Marco    5000 m             13:46,01

1. místo            Roman Novotný           dálka                780 cm

1. místo            Miroslav Guzdek           oštěp               77,51 m

1. místo            Pavel Sedláček            kladivo             70,39 m

 

2. místo            Daniel Vanek                koule                19,20 m

2. místo            Daniel Vanek                disk                 55,78 m

2. místo            Ezekiel Jafari Ngimba   5000 m             13:48,50

2. místo            Matúš Janeček             110 m př.          14,35

2. místo            Zdeněk Medlík              3000 m př.        9:04,54

2. místo            Michal Kabelka             výška               210 cm

 

3. místo            Jan Kreisinger              5000 m             14:14,94

3. místo            Ezekiel Jafari Ngimba   1500 m             3:46,85

 

4. místo            Róbert Štefko               5000 m             14:45,14

4. místo            Roman Bílek                 20 km chůze     1:31:54

4. místo            Michal Fiala                  kladivo             61,48

 

5. místo            Martin Frei                    5000 m             14:46,06    OR

5. místo            Rudolf Götz                 200 m               21,52

5. místo            Miloš Holuša                20 km chůze     1:34:20

5. místo            Jaroslav Žitňanský        koule                16,98

5. místo            Jaroslav Žitňanský        disk                 54,76

 

6. místo            Igor Gondor                 disk                 54,35

6. místo            Marco Joseph Marco    1500 m             3:49,73

 

7. místo            Roman Novotný           trojskok             14,70

7. místo            Filip Klvaňa                  400 m               48,22

7. místo            Milan Pírek                   dálka                698 cm

 

8. místo            Michal Fiala                  koule                15,52

 

9. místo            Ladislav Křížek             100 m               11,10 

 

10. místo          Filip Klvaňa                  200 m               21,87

10. místo          Petr Klus                      400 m př.          55,59

10. místo          Vladimír Bartůněk         800 m               1:51,92

 

Starty mimo bodování:

Pascal Mombo Sarwat              5000 m 13:53,35           3. místo

Pascal Mombo Sarwat              1500 m   3:46,71           3. místo

Tomáš Čelko                            400 m př.  53,23           6. místo

Matúš Mentel                           400 m       49,02          10. místo

 

Bodování disciplín:

1.   3000+5000 m          12+41  =  53  b

2.   Disk                       19+20  =  39  b

3.   Kladivo                   15+18  =  33  b

4.   Koule                     12+18  =  30  b

5.   Dálka                     11+15  =  26  b

6.   Chůze 10-20 km      11+13  =  24  b

7.   Oštěp                     11+11  =  22  b

8.   1500 m                     8+13  =  21  b

9.   4x100 m                   9+11  =  20  b

10.   110 m př.              10+  9  =  19  b

11.   400 m                   14+  4  =  18  b  

      3000 m př.                9+  9  =  18  b

      Výška                      9+  9  =  18  b

14.   Trojskok                 6+  4  =  10  b

       200 m                     3+  7  =  10  b

16.   100 m                     2+  2  =   4  b

17.   400 m př.                2+  1  =   3  b

      800 m                      2+  1  =   3  b

19.   4x400 m                 0+  0  =   0  b

20.   Tyč                         0+  0  =  0  b

Vrhy,hody                               124   b

Běhy,chůze                             119   b

Sprinty,překy                            74   b

Skoky                                        54   b

 

Bodování po 2.kole:                                                                    

  1.   Daniel Vanek                    16,0  +18,0  = 34,0  b   

  2.   Roman Novotný               16,0  +15,0   = 31,0  b   

  3.   Miroslav Guzdek               11,0  +11,0  = 22,0  b   

        Matúš Janeček                 10,25+11,75= 22,0  b   

        Jaroslav Žitňanský            10,0  +12,0  = 22,0  b   

  6.   Pavel Sedláček                  9,0  +11,0  = 20,0  b  

  7.   Rudolf Götz                     11,0  +  8,75= 19,75 b   

  8.   Zdeněk Medlík                    9,0  +  9,0  = 18,0  b  

        Michal Kabelka                   9,0  +  9,0  = 18,0  b  

10.   Michal Fiala                        7,0  +10,0  = 17,0  b  

        Miloš Holuša                    11,0  +  6,0  = 17,0  b     

        Ezekiel Jafari Ngimba          x    +17,0  = 17,0  b  

13.   Marco Joseph Marco           x    +16,0  = 16,0  b  

        Pascal Mombo Sarmat      16,0  +   x    = 16,0  b  

        Filip Klvaňa                        8,25+  7,75= 16,0  b   

16.   Jan Kreisinger                     4,0  +  8,0  = 12,0 b  

17.   Ladislav Křížek                   4,25+  4,75=  9,0  b  

        Igor Gondor                       4,0  +  5,0  =  9,0  b  

19.   Milan Pírek                         3,25+  4,0  =  7,25 b  

20.   Róbert Štefko                      x    +  7,0  =  7,0  b  

        Roman Bílek                       x    +  7,0  =  7,0  b  

22.   Martin Frei                           x    +  6,0  =  6,0  b

23.   Petr Klus                            4,0  +  1,0  =  5,0   b

24.   Vladimír Bartůněk                2,0  +  1,0  =  3,0   b

        Jiří Mužík                            0,0  +   x    =  0,0   b

        David Nerud                        0,0  +   x    =  0,0   b

        Martin Prezbruchy               0,0  +   x    =  0,0   b

        Pavel Faschingbauer           0,0  +   x    =  0,0   b

        Lukáš Pazdera                   0,0  +   x    =  0,0   b

        Jaroslav Růža                      x    +  0,0  =  0,0   b

 

Náhledy fotografií ze složky 2.kolo extraligy