Jdi na obsah Jdi na menu
 


Propozice - 2. kolo extraligy

3. 6. 2010

                     Propozice - 2. kolo extraligy

Pořadatel
:   
USK Praha   

Termín:    
neděle 6.června 2010

Místo:   
atletický stadion E.Rošického , Praha 6 – Strahov

Technická porada:  
začátek ve 12.30 vstup A1 - stadion E.Rošického (VIP)

Závodní kancelář:  
v prosklené místnosti nad cílem

Organizační výbor:  
ředitel závodů: Pavel Sluka
marketing PA:  Pavel Šourek
technický ředitel: Jan Ruda
závodní kancelář: Jana Moberly
hospodář PA:  Václav Severa
hlavní rozhodčí: Jiří Kryštof
řídící soutěže:   Dušan Molitoris - muži
                         Roman Málek – ženy
Hlasatel:  Jacek Přibáň, Ladislav Kárský

Měření časů, zpracování výsledků:
ON LINE SYSTÉM s.r.o.                   

Přihlášky
viz. brožura Atletické soutěže 2010 – II.díl ČAS !!!

Šatny:      
na stadionu Přátelství. Pořadatel neručí za odložené a neuzamčené věci.

Vážení náčiní
nejpozději 60 min. před zahájením disciplíny
(tunel stadionu E.Rošického v prostoru startu na 100m)

Rozcvičování:  
na stadionu Přátelství a v tunelu stadionu E.Rošického

Prezentace:  
ukončení nejpozději 10 min. před zahájením soutěže u startéra (běhy),  přímo v sektoru (technických disciplín)

Praga academica
k zatraktivnění extraligového kola a zvýšení motivace pro závodníky
jsme propojili II.kolo s mítinkem Praga Academica, připravili
zajímavé bonusy ve vybraných disciplínách

1.  Memoriál Martina Šimůnka v běhu na 100 m muži
- k uctění památky tragicky zesnulého sprintera Martina Šimůnka

2.  Závody mítinku Praga Academica
- Muži:  100m,1500m,3000m,koule
- Ženy:  400mpř.,200m,800m,dálka,tyč
Ceny:  1.místo-3.000,- Kč,  2.místo – 2.000,- Kč, 3.místo – 1.000,- Kč,

Vyhlašování:  
slavnostní ceremoniel pro první tři závodníky mítinku Praga
Academica  proběhne v blocích:  

16:30  M - 100m
           Ž - 800m, dálka, tyč
18:30  M - koule, 1500m
           Ž - 400mpř., 200m
Po skončení disciplíny M – 3000m

finanční ceny budou vypláceny po ceremonielu v kanceláři VIP,
osobně nevyzvednuté ceny v den závodu  propadají ve prospěch
pořadatele.

Občerstvení:   
bude zajištěno ve stáncích na stadionu.

Dopingová kontrola
v tunelu stadionu E.Rošického.

Bližší informace
605 207 112, atletika@vsc.czwww.uskatletika.cz

Č A S O V Ý    P O Ř A D
11.30                                                                                 Kladivo M
12.45                                                                                 Kladivo Ž
13.00 3000m chůze  Ž F
13.25 5000m chůze M F
14.00 100 m  Ž R        Dálka Ž           Tyč Ž        Oštěp Ž 
14.10 100 m  M R
14.20 800 m  Ž F
14.30 800 m  M F
14.45 100 m př. Ž F
15.00 110 m př. M F    Výška Ž
15.15 100 m  Ž F         Dálka M                            Oštěp M 
15.25 100 m  M F
15.35 400 m  Ž F
15.45 400 m  M F
15.55 3000 m př. Ž F
16.20 3000 m př. M F
16.30                                               Trojskok Ž  Koule M      Disk Ž
16.40 400 m př. Ž F     Výška M         Tyč M
16.55 400 m př. M F
17.10 200 m  Ž F
17.20 200 m  M F
17.30 1500 m Ž F
17.40 1500 m M F
17.45                                               Trojskok M  Koule Ž       Disk M
17.50 4x100 m Ž F
18.00 4x100 m M F
18.10 4x400 m Ž F
18.25 4x400 m M F
18.40 5000 m Z  F
19.00 3000 m M F