Jdi na obsah Jdi na menu
 


Atletika pro děti

Příspěvky

V pátek 8.6. je Atletika pro děti v HOLEŠOVĚ !

6. 6. 2012

V pátek 8.6. se v Holešově koná nový běžecký závod "Zámecká 5" v jehož předprogramu budeme od 15:30h prezentovat program "Atletika pro děti". A od 15:50h budou i závody pro starší děti.   

 

Ječmínkovo dětské běhání v Chropyni

4. 5. 2012

PŘEVZATO Z WEBU Fyziosport - Jitky Stehlíkové

 

Nejmladší atleti reprezentovali v otrokovické hale

1. 2. 2012

V úterý 31.1.2012 vyrazila osmičlenná skupina atletů a atletek přípravek AK Kroměříž pod vedením trenérské dvojice Jitky Stehlíkové a Jakuba Hřiba reprezentovat náš oddíl na halové závody v Otrokovicích v rámci 1. ročníku Otevřeného mistrovství Otrokovic v atletice.

 

Našim mladým atletům se dařilo na otrokovické Novoroční hale, Tuláček rekordně v kouli

13. 1. 2012

Ve čtvrtek 12. ledna se v Otrokovicích konal mítink "Novoroční hala", jehož se zúčastnila i skupinka našich mladých atletů.  Velmi dobře si počínali zejména Dominik Sokola, Zuzana Vagalová, František Gremlica a Zuzana Muchová. Na 1. halové středě v Jablonci n.N. překonal Ladislav Tuláček klubový rekord ve vrhu koulí výkonem 18,63 m.

 

Kroměřížské děti se představily na halových závodech

9. 12. 2011

V úterý 6.12.2011 se družstvo atletické přípravky AK Kroměříž zúčastnilo veřejných závodů, které se konaly v nedalekých Otrokovicích v tamní atletické hale.

 

V sobotu se konal 2. dětský desetiboj pro všechny děti

15. 10. 2011

V sobotu 15.října se na ploše atletického stadionu uskutečnil "2. atletický desetiboj pro všechny děti" a to v rámci prezentace programu "Atletika pro děti". Přítomná dítka si mohla vyzkoušet na 10 stanovištích dětský desetiboj. Pro každé z nich, které víceboj úspěšně absolvovalo, byla připravena malá věcná odměna a diplom! Akce se konala za příjemného slunečného říjnového počasí.

 

2. atletický desetiboj pro všechny děti se uskuteční v sobotu 15. října

4. 10. 2011

V sobotu 15.října se na ploše atletického stadionu uskuteční "2. atletický desetiboj pro všechny děti" v rámci  prezentaci programu "Atletika pro děti". Přítomná dítka si budou moci vyzkoušet na 10 stanovištích dětský desetiboj. Pro každé z nich, které víceboj úspěšně absolvuje, bude připravena malá věcná odměna a diplom!  Akce se bude konat za každého počasí.

 

Atletika pro všechny děti byla v sobotu v Kroměříži

25. 6. 2011

V sobotu 25.června jsme provedli v rámci dětského dne prezentaci programu "Atletika pro děti". Přítomná dítka si mohla vyzkoušet na 10 stanovištích dětský desetiboj. Pro každé z nich, které víceboj úspěšně absolvovalo, byla připravena malá věcná odměna a diplom!  Akce se i včetně počasí velmi vydařila.

 

Atletická přípravka měla úspěšnou premiéru v Prusinovicích! Šimon Máselník má zlato!

28. 2. 2011

V rámci Rohálovské desítky se uskutečnily i tradiční závody mládeže. Náš klub vyslal v rámci nich poprvé do boje své nejmladší atlety z přípravky a malá dítka si nevedla vůbec špatně.

 

Atletika pro děti je už i v Kroměříži !

17. 12. 2010

287006718.jpgProjekt Českého atletického svazu se rozběhl i nás v Kroměříži. Především díky  iniciativě Jitky Stehlíkové jsme se rozhodli udělat něco i pro naše nejmenší. Pořídili jsme cvičební sadu, zajistili prostory a zatím každý pátek cvičíme v menší tělocvičně na ZŠ Slovan v Kroměříži od 15 do 16 hod. O hlavní sezóně se přesuneme na plochu atletického stadionu a pokud to dobře půjde, dojde také k rozšíření hodin a kapacity pro potencionální zájemce z řad dětí.