Král, Žďára a Miklišová jsou halovými mistry Moravy a Slezska

V sobotu 2.února se v Ostravské atletické hale konalo Mistrovství Moravy a Slezska všech kategorií v atletice. Naše sedmičlenná výprava si počínala velmi úspěšně!  Mílaři a vytrvalci Vojtěch Král, Petr Žďára a Lucie Miklišová vybojovali titul halového mistra Moravy a Slezska!

Vojtěch Král zvítězil časem 8:30,00 min kategorii mužů v běhu na 3000m a k tomu přidal 5. místo v běhu na 1500m (4:16,35 min.)

Petr Žďára nenašel soupeře v běhu dorostenců na 1500m, když suverénně zvítězil časem 4:12,27 min.

Nejříjemnějším překvapením byla Lucie Miklišová, která absolvovala svůj halový atletický debut a hned s přehledem zvítězila v běhu dorostenek na 3000m, když cílem proběhla v čase 10:55,57 min.

Dobře si počínali také Petr Hudeček, který absolvoval dva starty na 200 a 400m (23,53 a 52,94s), Adam Skácel obsadil výkonem 12,96m sedmé místo ve vrhu koulí juniorů. Kristýna Krejsová doběhla na 800m mezi juniorkami osmá za 2:42,10 min. a Hana Kleiblová byla ve vrhu koulí dorostenek dvanáctá výkonem 10,05 m.