Alena Symerská překonala na prvním halovém závodu klubové rekordy na 150 a 300m

Na "Zahajovacich halových závodech", které se konaly v sobotu 6.1.2018 v ostravské atletické hale si výborně počínala naše momentálně nejlepší atletka Alena Symerská. Utvořila dva nové a velmi hodnotné halové klubové rekordy na 150 a 300m!.

Nejprve v běhu na 300m obsadila časem 38,58s 2.místo za slovenskou reprezentantkou Bezekovou. Svoje dosavadní maximum z loňského roku překonala hned o 1,5 s a poprvé pokořila hranici 40 sekund!

V běhu na 150m dokonce nenašla přemožitelku a časem 18,17s porazila i domácí Janu Slaninovou.

Závodu se zúčastnii také naši dva nadějní dorostenci. Adam Skácel obsadil výkonem 12,74m výborné 2.místo ve vrhu koulí. Petr Hudeček, vyhrál 6.rozběh na 300m v čase 38,64s a na 150m obsadil v 5.rozběhu druhé místo čase  18,01s.